Kangur Matematyczny

21 marca w sali pod kościołem o godz. 7 wieczorem odbył się konkurs matematyczny „Kangur”, w którym wzięła udział liczna grupa uczniów z naszej szkoły.

Każdy uczestnik konkursu otrzymał zestaw pytań dostosowanych do swojego poziomu oraz kartę do zaznaczania odpowiedzi z jego numerem identyfikacyjnym. Po oddaniu swoich wypełnionych kart dzieci otrzymały certyfikat udziału, koszulki, mały upominek i ołówki od organizatorów.

Poprawne odpowiedzi do wszystkich pytań bedą dostępne na stronie internetowej konkursu Kangur około miesiąc po konkursie.

Rezultaty i zwycięzcy w każdej kategorii wiekowej bedą ogłoszeni w połowie maja.

Koordynatorem KANGURa jest p. Iwona Mocarski.

 

Reklamy

About Polonia for Kids

Polonia for Kids to organizacja charytatywna założona w 2012 roku przez grupę osób ze środowiska polonijnego, których połączyła chęć niesienia pomocy dzieciom. Misją statutową Fundacji jest wsparcie i pomoc dzieciom zarówno w USA jak i w Polsce poprzez zbieranie funduszy na różne potrzeby (leczenie, terapia, edukacja, kursy itp.), a także poprzez ułatwianie dzieciom dostępu do powszechnych źródeł pomocnych informacji na temat emigracji, wykształcenia, zdrowia itp. Wśród polonijnych dzieci i młodzieży, Fundacji planuje także krzewić postawy wolontarystyczne oraz zachęcić młodych Polaków do czynnego udziału we wszelakich inicjatywach związanych z promowaniem kultury i historii Polski. Fundacji zamierza organizować wszystkie wyżej wymienione cele na własną rękę, bądź we współpracy z innymi polonijnymi organizacjami i stowarzyszeniami.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s