Drzwi Otwarte w PS w Bridgeport

drzwiOtwarte
Dyrekcja i Zarząd Szkoły Kultury i Języka Polskiego im. bł. Jana Pawła II w Bridgeport serdecznie zaprasza wszystkie dzieci i rodziców na Drzwi Otwarte naszej szkoły 8 września o 12:30 (zaraz po mszy św.)

W naszej ofercie znajdziesz:

• Klasy od przedszkolaków (4-latki) do liceum
  • Klasa anglojęzyczna
  • Bogaty program nauczania języka polskiego, historii i geografii
  • Wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną
  • Kultywowanie polskich tradycji i obyczajów
  • Wspaniałych przyjaciół ze szkolnej ławki na długie lata
  • Tradycje szkolne: nasza szkoła działa ponad15 lat
  • Zajęcia pozalekcyjne: nauka religii, chór dziecięcy, drużyna piłkarska i inne

Zajęcia rozpoczynają się w sobotę, 14 września o godz. 10:00 mszą św. dla dzieci i rodziców.

Rok szkolny 2013/14 ogłoszony został „Rokiem z Książką – czyli czytamy naszym dzieciom po polsku!”

Informacje:
Izabela Pardo-Małecka