Drzwi Otwarte w PS w Bridgeport

drzwiOtwarte
Dyrekcja i Zarząd Szkoły Kultury i Języka Polskiego im. bł. Jana Pawła II w Bridgeport serdecznie zaprasza wszystkie dzieci i rodziców na Drzwi Otwarte naszej szkoły 8 września o 12:30 (zaraz po mszy św.)

W naszej ofercie znajdziesz:

  • Klasy od przedszkolaków (4-latki) do liceum
  • Klasa anglojęzyczna
  • Bogaty program nauczania języka polskiego, historii i geografii
  • Wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną
  • Kultywowanie polskich tradycji i obyczajów
  • Wspaniałych przyjaciół ze szkolnej ławki na długie lata
  • Tradycje szkolne: nasza szkoła działa ponad15 lat
  • Zajęcia pozalekcyjne: nauka religii, chór dziecięcy, drużyna piłkarska i inne

Zajęcia rozpoczynają się w sobotę, 14 września o godz. 10:00 mszą św. dla dzieci i rodziców.

Rok szkolny 2013/14 ogłoszony został „Rokiem z Książką – czyli czytamy naszym dzieciom po polsku!”

Informacje:
Izabela Pardo-Małecka
tel: (203) 554-1163
email: polskaszkolabridgeport@gmail.com

Jak dojechać?
Dojazd do 310 Pulaski St, Bridgeport

Reklamy

About Polonia for Kids

Polonia for Kids to organizacja charytatywna założona w 2012 roku przez grupę osób ze środowiska polonijnego, których połączyła chęć niesienia pomocy dzieciom. Misją statutową Fundacji jest wsparcie i pomoc dzieciom zarówno w USA jak i w Polsce poprzez zbieranie funduszy na różne potrzeby (leczenie, terapia, edukacja, kursy itp.), a także poprzez ułatwianie dzieciom dostępu do powszechnych źródeł pomocnych informacji na temat emigracji, wykształcenia, zdrowia itp. Wśród polonijnych dzieci i młodzieży, Fundacji planuje także krzewić postawy wolontarystyczne oraz zachęcić młodych Polaków do czynnego udziału we wszelakich inicjatywach związanych z promowaniem kultury i historii Polski. Fundacji zamierza organizować wszystkie wyżej wymienione cele na własną rękę, bądź we współpracy z innymi polonijnymi organizacjami i stowarzyszeniami.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s