Projekt: Ulica im. św. Jana Pawła II w Bridgeport

jp2

Kliknij na obrazek, aby ściągnąć petycję i rubryki podpisowe. Należy je wysłać pod adres: Izabela Pardo-Małecka, Szkoła Kultury i Języka Polskiego im. bł. Jana Pawła II, 310 Pulaski St, Bridgeport, CT 06608. Informacje kontaktowe poniżej.

27 kwietnia nasz polski Papież zostanie świętym. Oddajmy hołd naszemu wybitnemu rodakowi i czcigodnemu patronowi naszej szkoły. Uczcijmy to wydarzenie nadaniem miejscu w Bridgeport, CT (skwer, park, ulica itp) imienia Św. Jana Pawła II.

Inicjatorem akcji jest Szkoła Kultury i Języka Polskiego im. bł. Jana Pawła II oraz Parafia św. Michała Archanioła w Bridgeport. Do końca roku 2013 we wszystkich organizacjach polonijnych w Bridgeport i okolicach zbierane będą podpisy pod wnioskiem skierowanym do Burmistrza miasta Bridgeport. Wystarczy imię i nazwisko, a osoba podpisująca się nie musi mieszkać w Bridgeport lub nawet być Polakiem.

Dla wszystkich, którzy nie są w stanie złożyć podpisu osobiście prosimy o symboliczne przyłączenie się do wydarzenia oraz o wpisanie się na ścianie eventu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/215844388597941/

Można także ściągnąć pakiet petycyjny (plakat, informacje i rubryki na nazwiska) w celu wykorzystania go we własnym środowisku polonijnym (szkoła, parafia, organizacja itp). Po zebraniu podpisów należy wysłać go pod adres:
Izabela Pardo Małecka
Szkoła Kultury i Języka Polskiego im. bł. Jana Pawła II
St. Michael the Archangel RC Church
310 Pulaski St
Bridgeport, CT 06608

Prosimy więc wszystkich o wsparcie tej szlachetnej, bezprecedensowej inicjatywy! Im więcej podpisów tym większa szansa na powodzenie akcji, na której powinno zależeć nam wszystkim!

Kontakt:
Izabela Pardo-Małecka, 203 554-1163 (ipardomalecka@gmail.com)
Tomasz Moczerniuk, 201 878 7990 (papatomski@gmail.com)