12 Grudzień

Szanowni Rodzice,

Przed nami ostatnie zajęcia lekcyjne w tym roku kalendarzowym. Co roku uczniowie przygotowywali dla swoich rodziców świąteczne niespodzianki, które później państwo kupowali na wieczornej wigilii. W tym roku żeby tradycji stało się zadość, dzieci również przygotują małe upominki. Będą to własnoręcznie napisane przez dzieci kartki świąteczne – Kartki Świątecznej Miłości dla Mamy i Taty. Pod czujnym okiem nauczyciela powstaną prace, które jednocześnie będą okazją do ćwiczenia pisowni języka polskiego.

Przypominam również o ornamentach na nasze szkolne klasowe choinki. Ozdoby proszę podpisać. 20 minut przed zakończeniem zajęć, czyli o godzinie 1:45 wszyscy wyjdziemy przed szkołę, żeby zawiesić ozdoby. Zachęcam Państwa do wcześniejszego przyjechania po dzieci, aby wspólnie zawiesić bąbki.

Dalej trwają próby do Jasełek. Nauczyciele sygnalizowali mi, że nie wszystkie dzieci pracują nad swoimi rolami w domu (pojawia się problem z przeczytaniem tekstu…a gdzie nauka na pamięć) Proszę gorąco o zwrócenie na to uwagi.

Izabela Pardo-Małecka
Dyrektor

Powrót do Z Notatnika Dyrektora

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s