14 Marzec 2013

Szanowni Rodzice,

Pragnę serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy w środę uczestniczyli w Drodze Krzyżowej prowadzonej przez nasza szkołę. Dziękuję również nauczycielom, członkom zarządu i rodzicom, którzy czytali stacje. Piękna i bardzo głęboka Droga Krzyżowa, w której prześledziliśmy Pontyfikat naszego patrona Jana Pawła II. Dodam tylko, że akurat również w tym dniu został wybrany nowy papież Franciszek I czyli takie wyjątkowe znaczenie naszej Szkolnej Drogi Krzyżowej.

W ubiegłą niedzielę wraz z Joanną Jączek, Marią Antos i Justyną Kołodziej uczestniczyłyśmy w warsztatach dla nauczycieli. Jesteśmy wzbogacone o nowe pomysły prowadzenia lekcji, uczenia dzieci umiłowania do poezji i literatury. Wszystko się zmienia i my też musimy nasze metody nauczania wzbogacać i iść z duchem czasu. Mam nadzieję, że uczniom się spodobają nowe sposoby prowadzenia zajęć.

Gratuluję Natalce Baldowskiej i Paulinie Kaczmarczyk – laureatkom naszego plastycznego konkursu o Januszu Korczaku. Prace dziewczynek można zobaczyć na planszy w korytarzu szkolnym. Gratulujemy! Wspaniałe rysunki. Pozostałe prace będzie można zobaczyć podczas wiosennej wystawy prac dzieci, którą zorganizujemy już niebawem, (czyli jak już będzie trochę więcej słońca, ponieważ wystawa będzie na podwórku).

Pamiętajcie o KANGURZE: 21 marca, godzina 7.00 wieczorem, sala pod kościołem.

Zdjęcia klasowe, które były robione w zeszłą sobotę Monika Satur- Szydlowska przygotuje na sobotę 23 marca. Zdjęcia będą wywieszone na tablicy w korytarzu. Będziecie mogli państwo, po uprzednim obejrzeniu, złożyć zamówienie.

Chciałabym wspomnieć o kwietniowym DNIU UŚMIECHU. Zarząd i nauczyciele przygotowują dzieciom niespodziankę. Niedługo poinformuję państwa o szczegółach. Zapewniam tylko, że będzie to dzień pełen radości i uśmiechu zorganizowany dla WSZYSTKICH dzieci i rodziców. Planujemy pyszny lunch w towarzystwie pluszowych milusińskich, wspólne zabawy pod hasłem UŚMIECHNIJ SIĘ oraz dzieci przyniosą swoje koce i poduszki…będziemy oglądać film i objadać się popcornem. Imprezę rozpoczniemy w wybraną kwietniową sobotę o godzinie12.00. Już nie możemy się doczekać…. Jako szkoła dzięki, której Ojciec Lucjan Królikowski otrzymał ORDER UŚMIECHU…….. musimy teraz ten uśmiech rozdawać …. oczywiście w pierwszej kolejności podarujmy DZIEN UŚMIECHU naszym DZIECIOM.

Izabela Pardo-Małecka
Dyrektor

Powrót do: Z Notatnika Dyrektora

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s