20 Marzec

Szanowni Rodzice,

W najbliższą sobotę 23 marca na ostatniej godzinie lekcyjnej uczniowie wraz z nauczycielami będą robić palmy wielkanocne. Proszę gorąco, aby dzieci przyniosły sztuczne kwiatki, które gdzieś tam leżą w naszych szafach, gałązki mogą być również sztuczne lub żywe, wstążeczki, czyli wszystko to, co można znaleźć w naszych domach a nadaje się jako materiał do zrobienia palmy. W każdej klasie dzieci złoża przyniesione materiały do wspólnego kosza. Pod czujnym okiem nauczyciela każde dziecko zrobi swoja własną palemkę, która przyniesie w niedziele do kościoła. Zapraszam wszystkich na Mszę Św. o godzinie 11:00 w koszulkach szkolnych i …oczywiście z palemkami.

Również w Niedzielę Palmową rusza nasza coroczna sprzedaż ciast wielkanocnych. Proszę nie zapominajcie o tym, że liczymy na wasze wspaniałe, wielkanocne wypieki. Zapakowane i opisane ciasta prosimy przynosić w sobotę w czasie zajęć szkolnych. Postaramy się też przygotować dla wszystkich ludzi wchodzących i wychodzących z kościoła wystawę prac naszych uczniów (mam na myśli projekty o J. Kroczaku, o polskich miastach i prace z naszego korczakowskiego konkursu – żeby tylko nie padało!).

Gotowe sa już zdjęcia! Pani Monika wywołała pierwsze egzemplarze więc obejrzyjcie zdjęcia, które wywieszone będą w korytarzu szkolnym. Zamówienia proszę składać do nauczycieli. Cena fotografii $12.

Na zebraniu z rodzicami została poruszona kwestia naszej szkolnej drużyny piłkarskiej. Rozmawiałam już z Wojtkiem Orłowskim i Tomkiem Moczerniukiem, czy chcieliby dalej trenować naszych piłkarzy – zgodzili się bez wahania. Zatem wywieszona będzie lista, na którą proszę zapisywać chętnych. Wszystkie dzieci sa mile widziane od 4 latka do licealisty…zrobimy podział na wiek.

Zobaczycie Państwo w sobotę również plakaty informujące o Dniu Uśmiechu organizowanym przez zarząd i rodziców dla naszych dzieci. Rozprowadzeniem biletów będą zajmować się dwójki klasowe. Więcej szczegółowych informacji podam na ten temat za tydzień.

Jestem również w trakcie rozmów i ustaleń terminowych z panią Martą Kustek odnośnie spotkania pt. ”Mówimy z dziećmi w domu po Polsku”. Zgodnie z państwa sugestiami próbuję zorganizować wszystko na jeden z kwietniowych piątków. Mam nadzieję, że się uda.

Dziękuję za wszelkie sugestie i dyskusje podczas zeszłotygodniowego zebrania. Państwa uwagi są najcenniejszym źródłem wiedzy zarówno dla nauczycieli jak i członków zarządu. Prosimy o ciągłą współpracę z nami, o komunikowanie się i cóż…jak zawsze bycie nierozerwalną częścią naszej szkolnej społeczności.

Izabela Pardo-Małecka
Dyrektor

Powrót do Z Notatnika Dyrektora

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s